Gostujuće predavanje voditeljice Predstavništva Europske komisije na Ekonomskom fakultetu: "Komunicirati Europu – u Hrvatskoj"

Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu te Europski dokumentacijski centar, koji djeluje pri istom fakultetu, pozivaju Vas na predavanje pod nazivom "Komunicirati Europu – u Hrvatskoj" koje će održati Andrea Čović Vidović, voditeljica Predstavništva Europske komisije (v.d.). Predavanje će se održati u srijedu 15. studenoga 2023. s početkom u 09:00 sati u Svečanom amfiteatru u zgradi Ekonomskog fakulteta na adresi Cvite Fiskovića 5, 21000 Split.

Prisutni će imati prilike saznati više o digitalnom desetljeću i Europskom zelenom planu, financijskim sredstvima poput kohezijskih fondova, zaštiti vladavine prava te zaštiti od dezinformacija u okviru Unije.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno te je otvoreno za javnost. S obzirom da je broj mjesta ograničen, molimo da svoj dolazak potvrdite na linku najkasnije do 14. studenoga u 12:00 sati.