Obzor 2020. - Nacionalni informativni dan za Zdravlje, demografske promjene i kvalitetu života (SC1) 26. studenog 2015.

U četvrtak, 26. studenog 2015. održat će se nacionalni informativni dan za područje „Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života“ (SC1) u programu Obzor 2020. Događaj će se održati na Medicinskom fakultetu u Zagrebu, dvorana „Miroslav Čačković“, na adresi Šalata 3.

Sudjelovanje je besplatno, no registracija sudionika putem online obrasca je obavezna. Obrazac za registraciju bit će dostupan do utorka 24.11. u 12 h.

Na info danu će predstavnik Europske komisije Philippe Cupers predstaviti novi radni program za SC1 2016.-2017., dok će domaći predavači predstaviti hrvatske uspješnice, dosadašnja iskustva prijavitelja i statistiku za područje SC1, nove prilike za financiranje putem natječaja inicijative Innovative Medicines Initiative 2, svoje iskustvo evaluacije projektnih prijava i usluge koje nacionalne kontakt osobe pružaju hrvatskim prijaviteljima na natječaje u Obzoru 2020.

Možete se registrirati ovdje

Program info dana možete vidjeti ovdje (podložan izmjenama).