Obzor 2020. - Nacionalni informativni dan za Nanotehnologije, napredne materijale i naprednu proizvodnju i preradu 18. studenog 2015.

U srijedu, 18. studenog 2015. održat će se nacionalni informativni dan za područje „Nanotehnologija, napredni materijali i napredna proizvodnja i prerada" (NMP) u programu Obzor 2020. Događaj će se održati na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Zagrebu, Fizički odsjek, dvorana F08, na adresi Bijenička cesta 32.

Sudjelovanje je besplatno, no registracija sudionika je obavezna s obzirom na ograničeni kapacitet dvorane. Možete se registrirati ovdje.

Na info danu će se predstaviti novi radni program za NMP 2016./17., buduće prilike za prijavitelje u Obzoru 2020. i u drugim programima, dosadašnja iskustva, te korisni savjeti za uspješne prijave.

Više informacija pronađite ovdje.