Javni poziv za sudjelovanje u projektu „Akademija regionalnoga razvoja i fondova EU“

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije treću godinu za redom nastavlja s provedbom projekta „Akademija regionalnoga razvoja i fondova EU“. Cilj projekta je informiranje i edukacija studentske populacije o svim aspektima korištenja fondova EU, a sve kako bi se studenti kao budući akteri razvoja hrvatskog gospodarstva i društva u cjelini, mogli aktivno i uspješno uključiti u taj proces. Dodatna vrijednost projekta je upoznati studentsku populaciju o EU projektima u njihovim lokalnim sredinama i u kojoj mjeri ti projekti doprinose gospodarskom rastu, napretku i boljim životnim uvjetima za sve.

Projekt „Akademija regionalnoga razvoja i fondova EU“ obuhvaća suradnju između Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije (MRRFEU), institucija u sustavu upravljanja i kontrole korištenja europskih strukturnih i investicijskih (ESI) fondova i regionalnih koordinatora (regionalnih razvojnih agencija) sa studentskim udrugama.

Zainteresirane studentske udruge mogu se prijaviti putem prijavnog obrasca, a detaljne informacije o uvjetima i načinu prijave nalaze se u javnom pozivu. Prijave se primaju do 24. veljače 2017. godine.

Za dodatne informacije možete se obratiti na fondovi@mrrfeu.hr.