Otvorenje izložbe: Vrijeme nježnosti

Udruga alumna Ekonomskog fakultata na svom će fakultetu večeras, 15. lipnja, u 19 sati, u prizemlju nasuprot dekanata, otvoriti dvanaestu godišnju izložbu likovne radionice, ovaj put pod nazivom "Vrijeme nježnosti". Najviše radova je u tehnici akvarela, u kojoj alumne intenzivno rade posljednje dvije godine, pod stručnim vodstvom profesora Zdravka Cote.

Na otvorenju će nastupiti i mješoviti pjevački zbor ekonomista, pod stručnim vodstvom alumnusa Zlatka Bukvića.

Prema američkom nobelovcu Samuelsonu, "ekonomija je znanost koja proučava način na koji društva koriste oskudne resurse da bi proizvodili dobra i usluge kako bi što bolje zadovoljili svoje potrebe". A naši alumni su, eto, u svojoj udruzi našli i način kako zadovoljiti svoje potrebe za umjetničkim izražavanjem, ali i potrebe svih dobronamjernika za uživanjem u slici i pjesmi :-)

Alumni EFST