Najave i događanja

Upis II. generacije polaznika na studij Menadžment zdravstvenih organizacija

Zajednički sveučilišni specijalistički studij Ekonomskog i Medicinskog fakulteta, Sveučilišta u Splitu na hrvatskom jeziku

Nakon uspješno upisane I. generecije polaznika, objavljen je natječaj za upis II. generacije polaznika na zajednički sveučilišni specijalistički studij Menadžment zdravstvenih organizacija Ekonomskog i Medicinskog fakulteta, Sveučilišta u Splitu na hrvatskom i engleskom jeziku.

Sve informacije pronađite na linku: https://lnkd.in/dZund4bB

VAŽNO: od ove akademske godine pravo upisa imaju i polaznici s završenim stručnim diplomskim studijem uz obvezu polaganja razlikovnih predmeta, odnosno najmanje pet godina radnog staža u području izvođenja studija prema članku 61. stavak 4. Zakona o znanosti i visokom obrazovanju. Uz to, prema članku 52. stavak 2. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama koji je na snazi od 1. svibnja 2022. godine, završetkom ovog Studija osnovna plaća zaposlenika uvećava se za 5%.

Natječak je otvoren do 28. kolovoza 2023. godine.

Foto: National Cancer Institute on Unsplash