Predavanje pod nazivom "Nema mjesta za male snove" prof. dr. sc. Dragana Primorca na Medicinskom fakultetu

U organizaciju Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Primorac održat će predavanje pod nazivom "Nema mjesta za male snove" u utorak, 17. listopada,  s početkom u 12 sati u velikom amfiteatru Medicinskog fakulteta, Šoltanska 2.

Uvodnu riječ, tom prigodom, održat će prof. dr. sc. Dragan Ljutić, rektor Sveučilišta u Splitu.

Na predavanju će prof. Primorac govoriti o svom djetinjstvu, odrastanju u Splitu, svojim znanstvenim rezultatima i svjetskoj znanstvenoj karijeri, prijateljstvima s brojnim Nobelovcima i svjetskim državnicima, izgradnji Sveučilišta u Splitu i Hrvatske kao društva znanja, nizu projekata koji globalno snažno pozicioniraju državu...