Odluka o participaciji studenata u troškovima studija za akademsku godinu 2023./2024.

Senat Sveučilišta u Splitu na sjednici održanoj dana 13. srpnja 2023. godine donio je Odluku o participaciji studenata u troškovima studija za akademsku godinu 2023./2024.

Za one studente koji sudjeluju u plaćanju participacije, iznosi ostaju nepromijenjeni i u idućoj akademskoj godini.

Studentima u redovitom statusu, bez obzira na vrijeme studiranja, kojima je samo ostao nepoložen završni rad/ispit ili diplomski rad/ispit skupa s odgovarajućim seminarom, dopušta se ponovni upis istih, uz plaćanje jedne desetine (1/10) pune participacije.

Sveučilište u Splitu, i nakon dvije pandemijske godine, studentima u redovitom statusu, dopušta upis nepoloženog predmeta po treći put.

Tekst Odluke nalazi se u prilogu obavijesti.

Vezani dokumenti