Natječaj za sufinanciranje znanstvenoistraživačkih projekata u okviru hrvatsko-crnogorske suradnje

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske objavilo je natječaj za sufinanciranje znanstvenoistraživačkih projekata u okviru zajedničke hrvatsko-crnogorske suradnje u trajanju od 1. siječnja 2015. do 31. prosinca 2016. godine.

Natječaj je otvoren svim znanstvenim institutima i visokim učilištima Republike Hrvatske, a prednost pri izboru imat će projekti u koje su aktivno uključeni mladi istraživači te oni čiji voditelji nisu imali odobreni projekt u okviru zajedničke hrvatsko-crnogorske suradnje u posljednjem natječaju.

Natječajnu dokumentaciju treba poslati u elektronskom i tiskanom obliku obliku do 15. lipnja 2014.

Više informacija možete pronaći na poveznici: MZOS.