Radionica za prijavu aktivnosti - Erasmus Mundus združeni diplomski studiji

Otvorene su prijave za Radionicu za prijavu aktivnosti „Erasmus Mundus združeni diplomski studiji“ koja će se 27. studenoga održati u Zagrebu. Sudjelovanje je besplatno.

Radionicu će voditi gospođa Martina Friedrich iz OeAD-a, austrijske Nacionalne agencije za Erasmus+. Program radionice stoga će se održati na engleskom jeziku. Gospođa Friedrich ima dugogodišnje iskustvo u savjetovanju austrijskih visokih učilišta za programe Erasmus Mundus i Tempus te će na radionici sudionicima objasniti proces prijave projekta i prikazati primjere dobre prakse.

Ova je radionica namijenjena predstavnicima visokih učilišta zainteresiranim za prijavu aktivnosti Erasmus Mundus združeni diplomski studiji u sklopu poziva za Erasmus+ za 2015. godinu.

Broj sudionika je ograničen te je za prijavu potrebno ispuniti prijavni obrazac do 17. studenoga 2014. Prijavljeni će potvrdu sudjelovanja dobiti naknadno.

Sudionici će se odabrati prema motivaciji i prethodnom iskustvu sudjelovanja u srodnim programima te će na radionici moći sudjelovati najviše jedna osoba po instituciji (veleučilišta, visoke škole, sastavnice sveučilišta) ili do dva predstavnika u slučaju integriranih sveučilišta. Jednako tako, od sudionika se očekuje aktivno poznavanje engleskog jezika. Mjesto održavanja radionice bit će potvrđeno naknadno, a detaljniji program molimo pronađite u privitku.

Vezani dokumenti