Promocija SEA-EU projekta na sastavnicama

Ured za projekt SEA-EU i Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu organiziraju promociju SEA-EU mobilnosti na sastavnicama splitskog sveučilišta. Promocija je započela prošlog tjedna prezentacijama projekta i mogućnosti mobilnosti za studente i osoblje koje se nude unutar projekta. Do sada smo info dane održali na PMF-u, FESB-u, Sveučilišnom odjelu za studije mora, Filozofskom fakultetu, Pomorskom fakultetu, Medicinskom fakultetu, Katoličko-bogoslovnom fakultetu, kao i na Pravnom fakultetu, Kineziološkom fakultetu i Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije. Ostale fakultete ćemo posjetiti u veljači.

Partnerska sveučilišta SEA-EU projekta u prosincu su potpisala Međuinstitucijski sporazum o mobilnosti prema kojem se obavezuju priznati periode studijskog boravka, odslušane kolegije i odrađene aktivnosti po povratku studenta na matično Sveučilište. Sporazum o mobilnosti uključuje sve sastavnice svih partnerskih sveučilišta.

SEA-EU ponuda studentske mobilnosti predstavljena je i na Info danu održanom u četvrtak, 23. siječnja u 11 h u Multifunkcionalnoj dvorani Sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice, koji se organizira povodom objave natječaja za studijski boravak i stručnu praksu za 2020. godinu.

Veselimo se Vašem dolasku!