Prezentacija Erasmus Mundus diplomskih i poslijediplomskih studija

Ured za međunarodnu suradnju i Ured za znanost Vas u srijedu, 14. svibnja 2014. u 11 sati u Multifunkcionalnoj dvorani sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice u Splitu pozivaju na predavanje o mogućnostima koje Erasmus Mundus pruža polaznicima diplomskih i poslijediplomskih studija tehničkih znanosti. Predavanje će održati stipendist EDIM programa Frano Barbić.

Na predavanju će se govoriti o programima EDIM (European Doctorate in Industrial Management) i IMIM (International Master of Industrial Management), koji najboljim studentima nude školovanje i istraživački rad na poznatim europskim sveučilištima uz visoke stipendije.

Sveučilišta partneri su KTH Royal Institute of Technology (Švedska), Politecnico di Milano (Italija) i Universidad Politecnica de Madrid (Španjolska). Glavni cilj spomenutih programa je suradnja inženjerstva i managementa, uz stvaranje novog profila doktora znanosti sa širokim znanjem iz područja tehnologije, inženjerstva i inovacije s naglaskom na međunarodnu suradnju.