Natječaj Sveučilišta na Malti za potporu istraživačko-inovativnim projektima

Nakon Sveučilišta u Brestu te Sveučilišta u Splitu, koji su prethodno održali natječaje za potporu kolaborativnim istraživanjima u SEA-EU Alijansi, Sveučilište na Malti je također objavilo natječaj za potporu kolaborativnim istraživačko-inovativnim projektima među SEA-EU partnerima.

Cilj natječaja je okupiti znanstvenike i istraživače SEA-EU Alijanse te im pomoći započeti suradnje za nove zajedničke projekte. Svi projektni prijedlozi za kolaborativnu suradnju moraju odražavati vrijednosti SEA-EU Mission Statementa koji se može pronaći ovdje. Projekt uključuje istraživače sa Sveučilišta na Malti te jednoga ili više istraživača koji pripadaju nekom od ostalih pet sveučilišta unutar Alijanse.

Svi zainteresirani prijavitelji sa Sveučilišta u Malti trebaju popuniti Google obrazac, te trebaju osigurati pismo podrške od barem jednog od SEA-EU projektnih partnera.

Maksimalna novčana potpora po projektu je 4,000 eura. Rok za dostavu projektnih prijedloga je petak, 25. lipnja 2021. godine, do podneva.

Ukoliko se želite umrežiti i surađivati s istraživačima Sveučilišta na Malti, slobodno kontaktirajte SEA-EU ured Sveučilišta u Splitu na seaeu@unist.hr ili direktno Sveučilište na Malti: maria.calleja@um.edu.mt ili sea-eu@um.edu.mt.

Dodatne informacije možete pronaći na SEA-EU službenoj stranici.