Natječaj: Postdoktorand - Dizajn i razvoj dugoročnog plana istraživanja (SEA-EU)

Mjesto: UBO - 3 rue des Archives - 29238 BREST Cedex 3 (Francuska)

Naziv radnog mjesta: Postdoktorand – Dizajn i razvoj dugoročnog plana istraživanja

Opis radnog mjesta

Université de Bretagne Occidentale (UBO) i njegovih 5 partnera (sveučilišta u Cadizu, Gdansku, Kielu, Malti i Splitu) iz Saveza Europske Unije SEA-EU (https://sea-eu.org/),  pobjednik prvog Erasmus+ natječaja za projekte "Europska sveučilišta", za razdoblje 2019.-2022.

U siječnju 2021. Savez je pokrenuo program ReSEArch-EU koji se usredotočio na istraživačku komponentu saveza SEA-EU. Ovaj program, u potpunosti usklađen s dugoročnom strategijom Saveza, je projekt iz Obzora2020 (Horizon2020), financiran u okviru poziva SWAFS (Znanost s društvom i za društvo) i trajat će 3 godine.

Osnovna zaduženja oglašenog mjesta biti će osmišljavanje i razvoj dugoročnog plana istraživanja SEA-EU te bliska suradnja ​​sa prorektorima, istraživačima na SEA-EU sveučilištima, kao i timom koji koordinira cijelim Savezom.

Više informacija pronađite na dokumentu u prilogu.

Vezani dokumenti