Konferencija Science and Medicine in Aquatic Sports (SMAS) u organizaciji Kineziološkog fakulteta

Kineziološki fakultet u Splitu ove godine po drugi put organizira konferenciju Science and Medicine in Aquatic Sports (SMAS), koja se održava u hotelu Radisson od 19. do 22. rujna.

Konferencija ima za cilj okupiti sve vodeće akademike, znanstvenike, istraživače i trenere u području vodenih sportova kako bi razmijenili i podijelili svoja iskustva i rezultate istraživanja u svim aspektima vodenih sportova. Također pruža vrhunsku interdisciplinarnu platformu za istraživače, praktičare i edukatore za predstavljanje i raspravu o najnovijim inovacijama, trendovima i problemima, kao i praktičnim izazovima s kojima se susreće i usvojenim rješenjima u području vodenih sportova.

Osim izlaganja prijavljenih izlagača, svi okupljeni će imati priliku slušati  pozvana predavanja eksperata iz područja vodenih sportova:

• Joseph W. Duke, Northern Arizona University, Department of Biological Sciences
  • Igor Borić, Bolnica Sv. Katarina
  • Tomislav Franić, Medicinski fakultet u Splitu