Deseti skup mladih istraživača iz područja građevinarstva i srodnih tehničkih područja Zajednički temelji 2023 – uniSTem na FGAG-u

Deseti skup mladih istraživača iz područja građevinarstva i srodnih tehničkih područja pod nazivom Zajednički temelji 2023 – uniSTem od 14. do 17. rujna održava se na Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu. Cilj skupa je poticanje suradnje mladih istraživača kako u znanstveno – istraživačkom i stručnom djelovanju, tako i u ostalim aspektima njihovog profesionalnog života.

Ideja o kreiranju skupa krenula je prije 10 godina upravo iz Splita gdje su i održani prvi Zajednički temelji te se od tada u kontinuitetu, svake godine održavaju naizmjence na filijalama Udruge hrvatskih građevinskih fakulteta (Zagreb, Split, Rijeka, Osijek i Mostar). Kroz dosadašnje susrete, preko 250 mladih istraživača (doktorandi i poslijedoktorandi), predstavilo je svoj rad i područje svog istraživanja. Kroz formalni dio (izlaganja i prezentacije) i neformalni dio (druženja i izleti) sudionici skupa imaju priliku upoznati kolege s drugih institucija i stvoriti preduvjet za povezivanje i daljnju suradnju.

Program skupa pogledajte OVDJE, a više informacija na stranici http://zt2023.org/