Studentski život

Fitness centar Guliver

Osnovne djelatnosti kojima se bavi fitness centar Guliver su sportska priprema, sportska rekreacija i sportska poduka.

Fitness centar Guliver sačinjavaju zaposlenici, tj. treneri koje su educirane i stručne osobe u svojoj profesiji.

Prepoznali smo značajnost uloge stručnog osoblja te smatramo da je to jedan od ključnih faktora uspješnosti Guliver brenda koji je prepoznatljiv u Hrvatskoj i u inozemstvu.

Smatramo da se razina kvalitete sprava, sadržaja i uvjeta smanjuje ukoliko vlada manjak stručno obrazovnog radnog kadra.

Naš radni kadar sačinjavaju prvostupnici i magistri kineziologije sa stručnim usmjerenjem iz različitih grana kineziologije kojima se bave u našem fitness centru (kondicijska priprema, kineziterapija, fitness i rekreacija).

Suradnja Guliver fitness-a sa Kineziološkim fakultetom je suradnja sa obostranom koristi.

Smatramo da izlazeći u susret Kineziološkom fakultetu imamo mogućnost pružiti kvalitetnu uslugu s obzirom na sadržaj koji nudimo i probrati trenere koji sebe vide u ovom poslu.

S obzirom na trenutnu situaciju COVID-19 pandemije možemo poručiti studentima da iskoriste ovo vrijeme za edukaciju i dodatan rad na sebi s obzirom na rapidni rast fitness industrije.Smatram da je budućnost rada u fitness industriji svijetla, ako uzmemo u obzir sjedilački način života koji negativno utječe na život pojedinca i tempo života koji narušava zdravlje.

Smatramo da su nastavne baze u primjerenim prostorima neophodne za napredak i razvijanje znanja studenta.

Ponosimo se činjenicom da smo i mi nastavna baza za studente Kineziološkog fakulteta, te se radujemo i podržavamo daljnju suradnju.