Studentski život

Dan otvorenih vrata Hrvatskog vojnog učilišta "Dr. Franjo Tuđman" u Splitu

Dan otvorenih vrata Hrvatskog vojnog učilišta "Dr. Franjo Tuđman" održat će se u subotu, 19. ožujka 2022., u vremenu od 10,00 do 14,00 sati u vojarni u „Admiral flote Sveto Letica – Barba“ u pomorskoj bazi Lora, Zrinsko Frankopanska 207, Split. Kroz kraću prezentaciju posjetitelji će saznati osnovne informacije o sveučilišnim studijskim programima za potrebe Oružanih snaga, uvjetima i načinu upisa na studij, posebnim provjerama MORH-a za upis, kadetskim pravima i obvezama, vojnoj obuci i dr. Predviđen je obilazak važnijih objekata u vojarni, brodova HRM,  sportskih terena, smještajnih kapaciteta kadeta  te razgled vojnog naoružanja. Na svakoj radnoj stanici bit će prilike za razgovor s kadetima.

Pozivamo sve zainteresirane da se najkasnije do 18. ožujka 2022. do 10,00 sati sati prijave za sudjelovanje putem obrasca: Dan otvorenih vrata Hrvatskog vojnog učilišta "Dr. Franjo Tuđman" - Split

Za sve posjetitelje koji dolaze osobnim vozilom bit će osigurano parkiralište. Molimo sve prijavljene posjetitelje da dođu do vojarne u Lori najkasnije do 09,45 sati i da sa sobom ponesu identifikacijski dokument. U zatvorenim prostorima obvezno je pridržavanje važećih epidemioloških mjera.