Studentski život

Prijave za Unisport malonogometnu i košarkašku ligu

Splitski sveučilišni sportski savez organizira Unisport malonogometnu i košarkašku ligu. Natjecanje u malom nogometu će se održavati sredinom ožujka na studentskom malonogometnom terenu u Spinutu, a o datumu i vremenu izvlačenja grupa, ekipe će biti obaviještene po isteku prijava. UniSport košarkaška liga će također započeti do sredine ožujka.

Prijave za oba sporta su otvorene do 1. ožujka do 12 sati, a zainteresirani se mogu prijaviti popunjavanjem online obrasca https://goo.gl/forms/2orxs3JjNMrr89bi2 ili slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do petka 1.3.2019. do 12:00 sati, na e-mail unisportsplit@gmail.com. Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, broj indexa/iksice, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta.

Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela: Antonio Župan: 095 1997940 ili e-mail: unisportsplit@gmail.com.

Vezani dokumenti