Upis II. generacije polaznika na studij Menadžment zdravstvenih organizacija

Nakon uspješno upisane I. generecije polaznika, objavljen je natječaj za upis II. generacije polaznika na zajednički sveučilišni specijalistički studij Menadžment zdravstvenih organizacija Ekonomskog i Medicinskog fakulteta, Sveučilišta u Splitu na hrvatskom i engleskom jeziku.

Sve informacije pronađite na linku: https://lnkd.in/dZund4bB

VAŽNO: od ove akademske godine pravo upisa imaju i polaznici s završenim stručnim diplomskim studijem uz obvezu polaganja razlikovnih predmeta, odnosno najmanje pet godina radnog staža u području izvođenja studija prema članku 61. stavak 4. Zakona o znanosti i visokom obrazovanju. Uz to, prema članku 52. stavak 2. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama koji je na snazi od 1. svibnja 2022. godine, završetkom ovog Studija osnovna plaća zaposlenika uvećava se za 5%.

Natječak je otvoren do 28. kolovoza 2023. godine.

Foto: National Cancer Institute on Unsplash